Казка про те, як наші бджоли «хліби випікають”

На нашій пасіці в Боложинові бджілки активно вправляються у кулінарній майстерності та готують унікальний продукт ПЕРГУ, яку між собою називають «бджолиним хлібчиком».
Складається він із квіткового пилку, який вони бережно згортають із свого тільця (попередньо замурзавшись в нього у квіт🌸чках) і сформувавши у палянички , кріплять до задніх лапок та несуть в апіхатинку, бо добра господиня усе до хати носить. У вулику подруга бджоли-мандрівниці бджола-домосідка замішує тісто – додає до пилку нектар, і головою утрамбує диво-суміш у чарунки на «випікання» (просушування). А поверхню комірки щедро заливає медочком.

За рахунок ферментів бджолиної слини та меду, без доступу повітря, пилок піддається бродінню і перетворюється в новий продукт — пергу. В результаті цього процесу кількість білків і ліпідів зменшується, але зростає вміст молочної кислоти та вуглеводів.
Наявність в перзі великої кількості молочної кислоти заважає розвиткові бактерій і пліснявих грибів.
Перга є найдосконалішою біологічно активною харчовою добавкою і не тільки для бджіл.
Згодом, коли процес завершено пергою годують бджолину малечу, бо «бджолиний хліб» на відміну від пилку стерильний, тому краще засвоюється і молоденькі бджілки сповнена сил та здоров’ячка починають своє невтомне життя.
Тай живуть собі поживають, добра наживають і медок попивають
Ось і казочці кінець, а хто слухав – молодець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *